ACTIVE LISTINGS
- 1 Bed1 Bath550 SqFtPending
$1,095
- 3 Beds1 Bath1,200 SqFt1/27 27Pending
$1,850
- 2 Beds1 Bath800 SqFt1/10 10New
$1,195
- 1,887 SqFt1/3 3Active
$149,900
- 2 Beds1 Bath1,050 SqFt1/14 14Active
$1,695
- 3,220 SqFt1/22 22New
$475,000
- 5 Beds5 Baths5,400 SqFt1/56 56Price Dropped by $5K
$749,900
SOLD LISTINGS
$410,000
$415,000
1.2%319 WASHINGTON ST, Delaware City, DE 19706
2,016 SqFt
MLS# DENC2088762
Listed by Phoenix Real Estate

$385,000
$395,000
2.5%28 MERRY RD, Newark, DE 19713
4 Beds1 Bath1,300 SqFt
MLS# DENC2090320
Listed by BHHS Fox & Roach-Kennett Sq

$330,000
$325,000
1.5%110 HAWK DR, Newark, DE 19702
3 Beds3 Baths2,025 SqFt
MLS# DENC2095788
Listed by RE/MAX Edge

$310,000
$315,000
1.6%56 S GOVERNORS AVE, Dover, DE 19904
1,820 SqFt
MLS# DEKT2040220
Listed by Phoenix Real Estate

$112,000
$125,000
10.4%56 PAR HAVEN DR #G13, Dover, DE 19904
1 Bed1 Bath739 SqFt
MLS# DEKT2039376
Listed by Phoenix Real Estate

See Less

651 north broad st #106, Middletown, Delaware, 19709, USA